VÝCVIK RETRIEVERŮ

Startující na Prokopově poháru

PŘIHLAŠOVÁNI UKONČENO!!!



Propozice byly všem přihlášeným odeslány!!!







JUNIOR 11 startujících týmů

Záruba Zdeněk - Baffi Wood Passion PLACENO

Portlííková Lucie - Easy od Zlaté Delfi PLACENO

Mošničková Vlasta - Evidog Your Mystery PLACENO

Hanikýřová Květa - Fata Morgana ze Starého Brázdima PLACENO

Matoušková Alice- Henrieta z Botičských meandrů PLACENO

Píchová Eva - Irris Surri Aurea Rosa PLACENO

Kahoun Martin - U Are My Beretta Brdské zlato PLACENO

Krejčová Markéta - U Are My Only One Brdské zlato PLACENO

Víšková Lenka - Izi Shanti Aurea Rosa PLACENO

Sýkora Petr - Faith to Win Bohemian Starlinght PLACENO

Bruthans Petr - Luke od Hradu Veveří PLACENO





OPEN - 30 startujících týmů

Špičková Markéta - A team Penny od Kytínské studánky

Kajuková Petra - Alvin Gold Kajpeto PLACENO

Kajuk Martin - Amálie Gold Kajpeto PLACENO

Kváča David - Amessis Barcelona Anajsela PLACENO

Navrátilová Kateřina - Artur Buddy Golden Elianne PLACENO

Dašková Jiřina - Avenger Black Widow Shadow Of My Heart PLACENO

Otevřelová Petra - Dotte Sally Black Sky PLACENO

Ruprich Petr - Eliškaz Buštíků PLACENO

Homolková Hana - Geret PLACENO

Scratuglia Nikola - Goldie Neve Brillante PLACENO

Lamaczová Iveta - Justin z Liblických rákosin PLACENO

Kváčová Kristýna - Ottimo Pronnie od Ivanského jezera PLACENO

Ruprichová Monika - Stella z Buštíků PLACENO

Horníčková Jarmila - Yves Black Rose Queenś Joy PLACENO

Lágnerová Jitka - Sandy Creek of Bohemia Bras PLACENO

Králová Milada - Amálka z Váhy PLACENO

Blahoutová Serbusová Lenka - Isolabella de Ria Vela PLACENO

Mrázková Lenka - Camaro od Písnických rybníků PLACENO

Malimánková Zuzana - Felicia Neposlušné štěně PLACENO

Šípová Eva - Dream Come True Evigold PLACENO

Rosová Iva - Hoya Caramella Aurea Rosa PLACENO

Keppertová Soňa - Best Falco Silvis Sancti Huberti PLACENO

Ambrož Bohuslav - Ewald Garry Horské vršky PLACENO

Hanyková Lucie - Enjoy The Life Dorado Blanco PLACENO

Zábranský Martin- Hunter Rudolfovská skála PLACENO

Pešková Anna - Armína z Váhy PLACENO

Hanyková Jana - Brook Maybe Angels PLACENO

Wallish Zdeněk - Claudia Sun Agarios PLACENO

Jetenská Vladimíra - Aschley Gold Kajpeto PLACENO





TOP 19 startujících týmů

Ruprichová Monika - Adrien Gold z Orvetu PLACENO

Ruprich Petr - Cri stie z Vidoule PLACENO

Pícha Milan - Garsis Rose Aurea Rosa PLACENO

Bučková Eva - Harry Potter Aurea Rosa PLACENO

Novák Michal - Chris Královských teras PLACENO

Horníčková Jarmila - Casey Amazing Frace PLACENO

Křížová Barbora - Akiro Nero Dolanská tlapka PLACENO

Keppertová Soňa - Achilles Sancti Silvis Huberti PLACENO

Toupalová Lenka - Ajax William Saint Matthew PLACENO

Rosochová Hana - Black Nikkita Wild Happiness PLACENO

Hrabětová Petra - Ghost Jax Aurea Rosa PLACENO

Petrlíková Markéta - Amasha Jane La Mimadite PLACENO

Barabášová Barbora - Erwin Tadeas Aurea Rosa PLACENO

Kotrčová Jana - Stella ze Smolinky PLACENO

Dragolovová Eva - Eliška PLACENO

Gotzová Dagmar - Edgar PLACENO

Śrenková Zdena - Daffinka PLACENO

Berounský Martin - Chip Chlupaté štěstí PLACENO

Hoblik Vladimír - Betty z Krásných lesů Křivoklátských PLACENO

Brook ze Zlaté Skalky - Šárka Navrátilová PLACENO

Mach Jaroslav - Christopher z Liblických rákosin

Machová Marie - Darius Flores Vitae







SENIOR - 14 startujících týmů

Bučková Barbora - A -donis Flores Vitae PLACENO

Krečmerová Marcela Aldy z údolí bobravy PLACENO

Homolka Milan - Argo z Liblických rákosin PLACENO

Otevřelová Petra - Ballantine Riverdance Bohemia PLACENO

Kahoun Martin - Evelyn Berta Aurea Rosa PLACENO

Katarína Jánská - April Kovinox Puppy Dogs PLACENO

Lágnerová Jitka - Uvika Ladbro PLACENO

Tíkalová Zuzana - Lenda Moura Soul PLACENO

Nokič Lenka - Morgiana Misantos PLACENO

Holanová Yvetta - Fiona od Jakuba Krčína PLACENO

Holanová Yvetta - Amor Benjamin od Kojetických skal PLACENO

Urbanová Jiřina - Ben PLACENO

Hřebíčková Iva - Deep Desire Brdské zlato PLACENO

Dragolovová Eva - Brita PLACENO

Šrenková Zdena - Bonča PLACENO





zpět

další články: