VÝCVIK RETRIEVERŮ

RETRIEVER CUP - přihlášeni startující

PŘIHLÁŠOVÁNÍ UKONČENO!!!
Propozice obdržíte cca týden před konáním akce.

TŘÍDA JUNIOR - 21 startujících

Marešová Petra - Guppy Maybe Angels - GR
Rychlá Martina - Coco z Váhy - NSDR
Šritrová Markéta - Coddy z Váhy - NSDR
Zábranský Martin - Cathy z Váhy - NSDR
Lišková Ivana - Aquamarinka - GR
Žáčková Veronika - Ami - FCR
Pištěj Mirek - Bella- GR
Kurkinová Bára - Carpe Diem of Beskyd Hill - FCR
Soldát Radek - Porto - LR
Klementová Šárka - Brownie
Horadová Ela - Frida - GR
Stomeová Adéla - Holly od Hradu Valdek - FCR
Bučková Tereza - Gordon ze Starého Brázdima - FCR
Kubizňáková Jana - Apollo
Śrenková Zdena - Gwen - FCR
Berounský Martin - Jordy - GR
Kyselová Karolína - Capri-Sonne of Beskyd Hill - FCR
Nočič Wagner Lenka - Paris - GR
Lásková Jana - Ari - FCR
Plimlová Pavla - Gitta - GR
Horáková Monika - Orpheus Draco Minor - LR
Pokorná Jana - Crazy z Akátového světa - GR
Michálková Monika - Andy Blatské zlato - GR


TŘÍDA OPEN - 24 startujících

Ruprichová Monika - Debbie - GR
Ruprichová Monika - Aďka - LR
Ruprichová Monika - Stella - LR
Ruprichová Monika - Eliška - GR
Biesingrová Šárka - Rita - GR
Němcová Magdalena - Tristan - GR
Dvořák Bohumil - Akim od Jelení stopy - GR
Suchá Markéta - Annie Oro Amalia - GR
Matoušková Alice - Dixie- GR
Králová Milada - Amálka z Váhy - NSDR
Kalivodová Lenka - Berry z Váhy - NSDR
Stahl Jana - Charlie - GR
Zárubová Irena - Molly - GR
Lágnerová Jitka - Maya - LR
Fišerová Iveta - Merlin pod Žerčickým kostelem - LR
Lupková Lenka - Darja z Vidoule - GR
Rindošová Tereza - Bianca Inti Anka - CCR
Rosová Iva - Karamelka - GR
Kučírková Zdenka - Holly - GR
Bláha Martin - Chance z Botičských Meandrů - GR
Nočič Wagner Lenka - Dobby - GR
Lásková Jana - Mia - FCR
Bruthans Petr - Arkin - GR
Homolka Milan - Gereth - GR
Přeučil Kamil - Ebi - GR


TŘÍDA TOP - 13 startujících

Tichý Láďa - Persey Poklad Čertoryje - LR
Rindošová Ivana - Asiku Inti Anka - CCR
Jedlička Viktor - CHasey - GR
Pešková Anna - Armína z Váhy - NSDR
Bučková Eva - Harry Potter Aurea Rosa - GR
Čornyjová Yvona - One Honey Bunny Rusty Love - GR
Novák Michal - Maxík - GR
Keppertová Soňa - Falco - GR
Záruba Zdeněk - Baffy - LR
Otevřelová Petra - Sally - LR
Hoblík Vladimír - Betty - LR
Víšková Lenka - Shanti - GR
Eisenhammerová Jitka - Toffe - GR
Pemlová Veronika - Denny - FCR
Pemlová Veronika - Timmy - GR

TŘÍDA SENIOR - 15 startujících

Šrenk Pavel - Bonnie -FCR
Marešová Lenka - Elsa - GR
Píchová Eva - Růženka - GR
Rindošová Ivana - Minette Springcurl - CCR
Němcová Magdalena - Mia - GR
Hanikýřová Květa - Charming Chloe Bohemia Luxywett - FCR
Horníková Zuzana - Buddy Brown Belle Moravia - LR
Zábranský Martin - Hunter Rudolfovská skála - NSDR
Keppert David - Bruno - GR
Berounská Kateřina - Chip Chlupaté štěstí - GR
Jánská Katarína - Frogynka - LR
Pešková Petra - Absolut First Ida Garonera - NSDR
Kotrčová Jana - Stella - LR
Nokič Wagner Lenka - Meggie - GR

zpět

další články: