VÝCVIK RETRIEVERŮ

RETRIEVER CUP - přihlášeni startující

PŘIHLÁŠOVÁNÍ UKONČENO!!!

Propozice obdržíte cca týden před konáním akce.





TŘÍDA JUNIOR - 21 startujících



Marešová Petra - Guppy Maybe Angels - GR

Rychlá Martina - Coco z Váhy - NSDR

Šritrová Markéta - Coddy z Váhy - NSDR

Zábranský Martin - Cathy z Váhy - NSDR

Lišková Ivana - Aquamarinka - GR

Žáčková Veronika - Ami - FCR

Pištěj Mirek - Bella- GR

Kurkinová Bára - Carpe Diem of Beskyd Hill - FCR

Soldát Radek - Porto - LR

Klementová Šárka - Brownie

Horadová Ela - Frida - GR

Stomeová Adéla - Holly od Hradu Valdek - FCR

Bučková Tereza - Gordon ze Starého Brázdima - FCR

Kubizňáková Jana - Apollo

Śrenková Zdena - Gwen - FCR

Berounský Martin - Jordy - GR

Kyselová Karolína - Capri-Sonne of Beskyd Hill - FCR

Nočič Wagner Lenka - Paris - GR

Lásková Jana - Ari - FCR

Plimlová Pavla - Gitta - GR

Horáková Monika - Orpheus Draco Minor - LR

Pokorná Jana - Crazy z Akátového světa - GR

Michálková Monika - Andy Blatské zlato - GR







TŘÍDA OPEN - 24 startujících



Ruprichová Monika - Debbie - GR

Ruprichová Monika - Aďka - LR

Ruprichová Monika - Stella - LR

Ruprichová Monika - Eliška - GR

Biesingrová Šárka - Rita - GR

Němcová Magdalena - Tristan - GR

Dvořák Bohumil - Akim od Jelení stopy - GR

Suchá Markéta - Annie Oro Amalia - GR

Matoušková Alice - Dixie- GR

Králová Milada - Amálka z Váhy - NSDR

Kalivodová Lenka - Berry z Váhy - NSDR

Stahl Jana - Charlie - GR

Zárubová Irena - Molly - GR

Lágnerová Jitka - Maya - LR

Fišerová Iveta - Merlin pod Žerčickým kostelem - LR

Lupková Lenka - Darja z Vidoule - GR

Rindošová Tereza - Bianca Inti Anka - CCR

Rosová Iva - Karamelka - GR

Kučírková Zdenka - Holly - GR

Bláha Martin - Chance z Botičských Meandrů - GR

Nočič Wagner Lenka - Dobby - GR

Lásková Jana - Mia - FCR

Bruthans Petr - Arkin - GR

Homolka Milan - Gereth - GR

Přeučil Kamil - Ebi - GR







TŘÍDA TOP - 13 startujících



Tichý Láďa - Persey Poklad Čertoryje - LR

Rindošová Ivana - Asiku Inti Anka - CCR

Jedlička Viktor - CHasey - GR

Pešková Anna - Armína z Váhy - NSDR

Bučková Eva - Harry Potter Aurea Rosa - GR

Čornyjová Yvona - One Honey Bunny Rusty Love - GR

Novák Michal - Maxík - GR

Keppertová Soňa - Falco - GR

Záruba Zdeněk - Baffy - LR

Otevřelová Petra - Sally - LR

Hoblík Vladimír - Betty - LR

Víšková Lenka - Shanti - GR

Eisenhammerová Jitka - Toffe - GR

Pemlová Veronika - Denny - FCR

Pemlová Veronika - Timmy - GR





TŘÍDA SENIOR - 15 startujících



Šrenk Pavel - Bonnie -FCR

Marešová Lenka - Elsa - GR

Píchová Eva - Růženka - GR

Rindošová Ivana - Minette Springcurl - CCR

Němcová Magdalena - Mia - GR

Hanikýřová Květa - Charming Chloe Bohemia Luxywett - FCR

Horníková Zuzana - Buddy Brown Belle Moravia - LR

Zábranský Martin - Hunter Rudolfovská skála - NSDR

Keppert David - Bruno - GR

Berounská Kateřina - Chip Chlupaté štěstí - GR

Jánská Katarína - Frogynka - LR

Pešková Petra - Absolut First Ida Garonera - NSDR

Kotrčová Jana - Stella - LR

Nokič Wagner Lenka - Meggie - GR

zpět

další články: