VÝCVIK RETRIEVERŮ

Nácvik na FTR dle nových zkušebních řádů

pořádá 16. srpna 2008

Retriever klub CZ ve spolupráci s MS Kňour, okr. Praha-východMísto konání: Kostelní StřímeliceRozhodčí: Ing. Bohumil Kovář a František Pasák

Vítáme všechny zájemce, kteří mají zájem o nová pravidla posuzování na FTR v ČR se psy i bez psů. Na tento trénink (dle platného nového zkušebního řádu) se můžete přihlásit vyplněním přihlášky (viz konec dokumentu). Základní občerstvení po celý den tréninku zajišťuje MS Kňour.

Všeobecné a veterinární podmínky:1. Psi musí být doprovázeni platným očkovacím průkazem nebo pasem pro malá zvířata, v němž bude uveden záznam o provedeném očkování proti vzteklině v době ne kratší než 1 měsíc a ne delší než 1 rok.2. Psi nebudou jevit klinické příznaky onemocnění.3. Přihlížející psi musí být na vodítku, aby nerušili průběh tréninku4. Pořadatelé neručí za škody způsobené psem, za zranění, popřípadě za ztrátu psa!5. Háravé feny nebudou k nácviku připuštěny!

Program:

8:00 sraz účastníků na lovecké chatě MS Kňour, Kostelní Střímelice (viz mapa)

9:00 zahájení tréninku

16:00 předpokládaný konec

Všeobecné pokyny:

Trénink FTR bude probíhat bez zvěře, pouze s dummy tak, aby se vůdcům upřesnila nová pravidla posuzování. Cena tréninku je 300,- Kč za psa. Upozorňujeme, že do skupinového nácviku se mohou přihlásit pouze psi se základními znalostmi - aport, klid, ovladatelnost.

Uzávěrka přihlášek je ve středu 13. 8. 2008. Během čtvrtka budou všem přihlášeným mailem rozeslány podrobné informace o tréninku.

Přihlášky zasílejte na uvedených adresu:

Eva Černá

U Náhonu 49, Praha 5 Holyně
cernaeva@volny.cz

607214580Kde nás najdete: info zde

PŘIHLÁŠKU najdete v v menu Informace

zpět

další články: