VÝCVIK RETRIEVERŮ

Rok 2010 tábory

Závazná přihlášla 2010.doc (26 kB)

 

Výcvikový tábor s retrievry 2010

se opět uskuteční Jižních Čechách v rekreačním středisku poblíž obce Albeř u Nové Bystřice ve dvou týdenních turnusech

Tábor je určen pro majitelé retrieverů s průkazem původu, kteří se pravidelně účastní výcviku, či se budou připravovat ke složení OVVR, případně zkoušek lovecké upotřebitelnosti.TERMÍNY:

I turnus ČERVEN OD 19.6. - 26.6.2010II.turnus SRPEN OD 21.8. - 28.8 2010

Nástup účastníků je vždy v sobotu od 14,00 hod., odjezd v sobotu do 12,00 hod.

Ubytování:V patrových dřevěných chatách. Každé patro má samostatný vchod. Přízemí i patro je vybaveno válendami s prošívanými dekami, polštáři, lednicí, a základním nádobím. Elektrický vařič je možný zapůjčit u právce objektu. Ve většině chatek je umístěn přímotop, avšak doporučujeme pokud jste zimomřiví, vzít si vlastní.

V patře jsou dvě pevná lůžka s možností přistýlky, v přízemí tři pevná lůžka s možností přistýlky.

Stravování:Snídaně individuální z vlastních zdrojů, obědy a večeře jsou zahrnuty v ceně. Stravování začíná večeří a končí obědem, který je poslední den ve formě balíčku. U správce objektu lze zakoupit pouze nápoje (čepované pivo, limonády, víno). Pečivo a další potraviny v případě potřeby zakoupíte v obci Nová Bystřice vzdálené cca 3 km, či v Autokempu Osika, který je vzdálen cca 5 min. chůze.

Sociální zařízení:Je společné ve zděné budově zvlášť pro muže a ženy, WC a sprchy, studená a teplá pitná voda po celý den.Vybavení rekreačního střediska:

Volejbalové hřiště, dětské hřiště a pískoviště.

Program:Příprava psů na OVVR a zkoušky lovecké upotřebitelnosti /PZ, LZ, BZ, SZVP, ZPR, VZPR/.

Výcvik probíhá každý den v dopoledních hodinách v honitbě vzdálené cca 5 km od rekreačního střediska. Psi, kteří se účastní OVVR, které se koná vždy v pátek, mají den před bonitací volný den. Pro vůdce a psy, kteří se připravují na zkoušky lovecké upotřebitelnosti je na čtvrteční den připraven již tradiční „Platošův pohár“, ve kterém si vyzkouší stěžejní disciplíny dle platného zkušebního řádu pro retrievery. Volný den mají tito retrieveři v pátek, kdy ti mladší „zdolávají“ OVVR.

Ve dnech 25.6., a 27.8. (pátek) se uskuteční OVVR pořádané pod patronací KCHLS.

Účastnický poplatek není zahrnutý v ceně tábora. Přihlášku obdrží zájemci samostatně,v průběhu tábora i před jejím konáním. OVVR se mohou zúčastnit všichni zájemci, NEJEN účastníci tábora.

Součástí odpoledního a večerního programu jsou společenské a sportovní akce jak pro nás lidičky, tak i pro naše retrievery.

Cena:Dospělá osoba - 4.480 Kč

Dítě do 10ti let - 3.650 Kč

Neobsazené lůžko v chatě - 500KčDěti bez nároku na stravu a lůžko ZDARMA.CENA ZAHRNUJE - 7 x ubytování, stravování v rozsahu oběda a večeře, poplatek za psa, rekreační poplatky, pronájem honitby, pomůcky a zvěř určené k výcviku.

Přihlášky:vyplněnou přihlášku zašletemailem : vycvikretrieveru@vycvikretrieveru.cz

poštou: Eva Píchová, Luční 470, 250 90 Jirny

Vaše přihláška bude závazně přijata až po zaplacení zálohy!!!Platba:→ záloha ve výši 1500,- Kč/osoba (dospělý i dítě) splatná IHNED

po přijetí platby akceptujeme Vaší přihlášku !!!!

→ doplatek do plné výše účastnického poplatku nejpozději k termínu uzavěrky

Zálohu i doplatek zašlete na účet České spořitelny - 508019183/0800

do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení ,číslo var.sym. uvádějte rok narození prvního účastníka uvedeného v přihlášceUzávěrka plateb:I. turnus do 20. dubna 2010

II. turnus do 20. června 2010

V případě nezaplacení doplatku do daného termínu bude Vaše přihláška stornována.Stornovací poplatky:45 dnů před konáním tábora – 25% ceny

44 -25 dnů před konáním tábora – 50% ceny

24-5 dnů před konáním tábora – 75 % ceny

4 – 0 před konáním tábora včetně jeho průběhu 100% cenyDalší informace:

Vám poskytne Eva Píchová telefonicky -774 600 537

či mailem - vycvikretrieveru@vycvikretrieveru.cz

Albeř 2010 - I. turnus

Albeř 2010 - I. turnus

je za námi a měli jsme se výborně.

zobrazit celý článek »

Albeř 2010 - II. turnus

Albeř 2010 - II. turnus

byl již 16. turnusem, který náš Výcvik retrieverů v Praze od roku 2003 organizoval.

zobrazit celý článek »