VÝCVIK RETRIEVERŮ

Rok 2011 tábory

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA 2011.docx (13 kB)

 

INFORMACE k pobytovým výcvikovým akcím

Týdenní výcvikové tábory s retrievery se v roce 2011 uskuteční opět ve dvou turnusech v Jižních Čechách u obce Albeř okr. Jindřichův Hradec

Tábor je určen pro majitelé retrieverů s průkazem původu, kteří se pravidelně účastní výcviku, či se budou připravovat ke složení OVVR (ověření vlohových vlastností retrieverů) a ke zkouškám lovecké upotřebitelnosti.TERMÍNY:I turnus ČERVEN OD 18.6. - 25.6.2011II.turnus SRPEN OD 20.8. - 27.8 2011

Nástup účastníků je vždy v sobotu od 14,00 hod., odjezd v sobotu do 12,00 hod.

Ubytování:V patrových dřevěných chatách. Každé patro má samostatný vchod.Přízemí i patro je vybaveno válendami s prošívanými dekami, polštáři, lednicí a minimálním nádobí (hrnky, sklenice, nějaký talíř či hrnec) Elektrický vařič je možný zapůjčit u právce objektu oproti finanční záloze. Ve většině chatek je umístěn přímotop, avšak doporučujeme pokud jste zimomřiví, vzít si vlastní.V patře jsou dvě pevná lůžka s možností přistýlky, v přízemí tři pevná lůžka s možností přistýlky.

Stravování:Snídaně individuální z vlastních zdrojů, obědy a večeře jsou zahrnuty v ceně. Stravování začíná večeří a končí obědem, který je poslední den ve formě balíčku. U správce objektu lze zakoupit pouze nápoje (čepované pivo, limonády, víno). Pečivo a další potraviny v případě potřeby zakoupíte v obci Nová Bystřice vzdálené cca 3 km, či v Autokempu Osika, který je vzdálen cca 5 min. chůze.Sociální zařízení:Je společné ve zděné budově zvlášť pro muže a ženy, WC a sprchy, studená a teplá pitná voda po celý den.

Vybavení rekreačního střediska - volejbalové hřiště, dětské hřiště a pískoviště.Program:Příprava psů na OVVR a zkoušky lovecké upotřebitelnosti /PZ, LZ, BZ, SZVP, ZPR, VZPR/.

Výcvik probíhá každý den v dopoledních hodinách v honitbě vzdálené cca 5 km od rekreačního střediska. Psi, kteří se účastní OVVR, které se koná vždy v pátek, mají den před bonitací volný den.

Pro vůdce a psy, kteří se připravují na zkoušky lovecké upotřebitelnosti je na čtvrteční den připraven již tradiční „Platošův pohár“, ve kterém si vyzkouší stěžejní disciplíny dle platného zkušebního řádu pro retrievery. Volný den mají tito retrieveři v pátek, kdy ti mladší „zdolávají“ OVVR.

Ve dnech 24.6., a 26.8. (pátek) se uskuteční OVVR pořádané pod patronací KCHLS.OVVR se mohou zúčastnit všichni příhlašení zájemci, NEJEN účastníci tábora.

Účastnický poplatek za OVVR není zahrnutý v ceně tábora. Propozice, zkušební řád i příhláška bude včas k dispozici na webových stránkách sekce retrieverů KCHLS.

Účastníci tábora přihlášku obdrží v průběhu pobytu.Součástí odpoledního a večerního programu jsou společenské a sportovní akce jak pro nás lidičky, dětičky, tak i pro naše retrievery.

Cena:Dospělá osoba - 4.480 KčDítě od 3 do 10ti let - 3.650 KčDítě do 3 let bez nároku na stravu a lůžko (nutná vlastní postýlka) ZDARMA!CENA ZAHRNUJE - 7 x ubytování, stravování v rozsahu oběda a večeře, poplatek za psa, rekreační poplatky, pronájem honitby, pomůcky a zvěř určené k výcviku.V případě Vašeho poždavku o ubytování v přízemí a obsazenosti pouze dvou lůžek, bude Vám účtován poplatek za NEOBSAZENÉ LŮŽKO ve výši 500,- Kč

.

Přihlášky:vyplněnou přihlášku zašletemailem : vycvikretrieveru@vycvikretrieveru.cz

poštou: Eva Píchová, Luční 470, 250 90 Jirny

Vaše přihláška bude závazně přijata až po zaplacení zálohy!!!

Budete informováni potvrzujícím mailem.Platba:

záloha ve výši 1500,- Kč/osoba (dospělý i dítě) splatná IHNEDpo přijetí platby akceptujeme Vaší přihlášku !!!!doplatek do plné výše účastnického poplatku nejpozději k termínu uzavěrky

ZÁLOHU i DOPLATEK zašlete na účet České spořitelny - 508019183/0800

do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení ,číslo var.sym. uvádějte rok narození prvního účastníka uvedeného v přihlášceUzávěrka plateb:I. turnus do 30. dubna 2011

II. turnus do 30. června 2011V případě nezaplacení doplatku do daného termínu bude Vaše přihláška stornována.Stornovací poplatky:45 dnů před konáním tábora – 25% ceny

44 -25 dnů před konáním tábora – 50% ceny

24-5 dnů před konáním tábora – 75 % ceny

4 – 0 před konáním tábora včetně jeho průběhu 100% cenyVyplněním a odesláním přihlášky účastník souhlasí s podmínkami zde uvedenými.

Další informace:

Vám poskytne Eva Píchová telefonicky -774 600 537

či mailem - vycvikretrieveru@vycvikretrieveru.cz

0VVR Albeř 24.6. 2011

pro Ty z Vás, kteří s námi nejedou na výcvikový pobyt v Albeři

zobrazit celý článek »

Výcvikový tábor  Albeř červen 2011

Výcvikový tábor Albeř červen 2011

Utekl jako voda a i přes nepřízeň počasí, kdy nám téměř každý den lilo jako z konve, jsme si všichni tento týden užili.

zobrazit celý článek »

Albeř II. turnus

Albeř II. turnus

je již minulostí a tak opět přinášíme jen malou statistiku:

zobrazit celý článek »